Ütopya 1.0.0.0 (winphone)

Ütopya

Ütopya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünyanın en zor yarışması Ütopya'yı Windows Phone uygulamasını kullanarak canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Windows Phone gelişmiş bir mobil işletim sistemi. Gün geçtikçe geliştiricilerin yoğunlaştığı bu işletim sistemine Ütopya'da katıldı. Ütopya dünyanın en zor yarışması ve Türkiye'de de Kasım ayında yayına başlayacak. Hollanda merkezli olan bu yarışma formatı daha Türk televizyonlarında yayınlanmadan mobil uygulamalarını ve üyelik paketlerini hazırlayan Acun Medya, canlı yayınlar için de oldukça iddialı gözüküyor.

Bildiğiniz üzere Ütopya adlı yarışma programı internet üzerinden ve televizyon üzerinden yayınlanacak. Televizyonda canlı olmayacak özel bölümler yayınlanırken bu mobil uygulamalar sayesinde internet üzerinden 15 yarışmacıyı da canlı olarak izleyebileceksiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak yüksek kalitede canlı yayın yapmayı planlayan Acun Ilıcalı, canlı yayını izlemek isteyenlerden bir miktar ücret alacak. 30 Kasım'a kadar ücretsiz olarak Ütopya'yı izleyebileceksiniz ama Aralık ayından itibaren Premium paket almadan canlı yayınları izlemeniz mümkün olmayacak. Ayrıca canlı yayını izlerken kamera kontrolleri tamamıyla sizin elinizde olacak.

İnternet sitesi için hazırlanmış özel videolara, televizyonda yayınlanmayan kliplere ve yarışmacıların tüm bilgilerine Ütopya'nın Windows Phone uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Uygulamayı hemen sağ taraftan Tamindir aracılığıyla ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

YORUMLAR