Volleyball Champions 3D 2014 2015.115.1826.1565 (winphone)

Volleyball Champions 3D 2014

Volleyball Champions 3D 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volleyball Champions 3D 2014, Windows Phone platformunda en çok oynanan voleybol oyunlarından biri ve de ücretsiz.

Volleyball Champions 3D 2014, netlikle söyleyebilirim ki Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi voleybol oyunu. Hem klasik hem de kum voleybol oyununu oynama şansı sunan yapımda en iyi voleybol oyuncusu olmak için kariyere başlayabiliyor, online turnuvalara katılabiliyor, arkadaşlarınızla birlikte oynayabiliyorsunuz.

Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak geliyor ve oldukça ufak boyutlu olmasıyla hemen indirip oynamaya başlayabiliyorsunuz. Kariyer, online turnuva ve birebir oynama seçenekleriniz var. Herhangi birini seçtiğinizde karşınıza oyuncunuzun profili geliyor. Oyuncumuzu dilediğinizce özelleştirebilmeniz (ten rengi, ayakkabısı, forması, yüzü) yeteneklerini geliştirebilmeniz (hız, servis, atak ve savunma) Volleyball Champions 3D 2014’ün en önemli özellikleri arasında. Üstelik tüm bunları gerçek para harcamadan da yapabiliyorsunuz.

Oyununun oynanışına gelecek olursak, ister antrenman maçında olun, ister kariyer modunda, isterseniz de arkadaşınıza karşı oynadığınız bir maçta olun sahada toplam 4 kişi bulunuyor. Yani ikiye iki maçlar yapabiliyorsunuz. Kontroller ise son derece basit hazırlanmış. Servis atmak, servisi ve smacı karşılamak, arkadaşınıza pas çıkarmak için parmağınızı topun gitmesini istediğiniz yönde sürüklemeniz yeterli oluyor. Lakin oyuncunuzun kontrolü sizin elinizde değil. Oyuncuyu saha içerisinde dilediğimizce hareket ettirebilseydik çok daha zor ve eğlenceli bir oyun olabilirdi diye düşünüyorum.

Volleyball Champions 3D 2014, hem görsel hem de oynanış olarak Windows Phone platformunda öne çıkıyor. Basit oynanabilen ve farklı oyun modları sunan bir voleybol oyunu arıyorsanız deneyin derim.

YORUMLAR