Volleyball Championship 2014 1.3.7.0 (winphone)

Volleyball Championship 2014

Volleyball Championship 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Volleyball Championship 2014, gerçek voleybol kurallarının geçerli olduğu ufak boyutlu ve ücretsiz bir Windows Phone spor oyunu.

Volleyball Championship 2014, Windows Phone platformunda en ufak boyutlu ve kaliteli voleybol oyunu ve de ücretsiz. 512 MB RAM desteği sunmasıyla düşük donanımlı Windows Phone cihazlarda da akıcı bir oynanış sunuyor.

Maç anını kuşbakışı görünümden takip ettiğimiz oyunda toplam 24 takım yer alıyor. Türkiye haricinde tüm ülkeleri görebiliyoruz. Takımımızı seçtikten sonra ücretsiz olarak oynayabileceğimiz tek bir seçenek var: Turnuvalar. Erkek voleybol takımlarından oluşan turnuvalara hiçbir ücret ödemeden doğrudan katılabiliyoruz. Turnuvada karşılacağımız takımların zorluk düzeyini ve set ayarı yaparak maçların uzunluğuna karar verebiliyoruz. Birkaç maç kaybetme lüksümüzün olduğu turnuvalarda amacımız dünya şampiyonu olarak özel kupayı müzemize taşımak. Tabii ki bunun için olabildiğince maç yapmamız gerekiyor.

Turnuva haricinde satın alımla açılan hızlı maç ve etkili bulmadığım alıştırma bölümü sunan Volleyball Championship 2014, oynanış olarak biraz farklı. Oyuncular tamamıyla kontrolümüz dışındalar ve rakibin atışlarına göre otomatik olarak pozisyon alıyorlar. Servis atma, pas verme, smaç ve servisleri karşılama kısacası oyundaki tüm hareketler kaydırma hareketi üzerine kurulmuş. Her hareketin ayrı ayrı yapılmaması güzel düşünülmüş lakin maç kazanmak için kontrol sistemine çok iyi alışmak gerekiyor.

Tepeden oynanan voleybol oyununun turnuva dışında beğendiğim bir yönü de kuralları oldu. Gerçek hayattaki kurallar aynen oyuna aktarılmış. Gelişi güzel oynayamıyoruz.

YORUMLAR