Wings on Fire 1.1.5.0 (winphone)

Wings on Fire

Wings on Fire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wings on Fire, tamamen Türkçe ve ücretsiz oynanabilen bir uçak savaşı oyunudur.

Sıkıcı uçak simülasyonu oyunlarından sıkıldıysanız, uçağınızla çılgın hareketler yapmak, usta pilotların kontrol ettiği uçaklarla kapışmak istiyorsanız Wings on Fire tam size göre bir mobil oyun. Türkçe dil desteği ile gelen oyunda zorlu görevleri tamamlayarak, seviye atlıyor ve rütbe kazanıyorsunuz.

Wings on Fire oyununda her biri farklı manevra kabiliyetine sahip yükseltilebilir uçaklarla yola çıkıyor, bitmek bilmeyen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Tabii ki yol boyunca uçağınızın yara almasına sebebiyet verecek, hızlıca yere çakılmasını sağlayacak engeller bulunuyor. Uçağınızı bu engellerden sıyırmak ve yolunuza devam etmek için hızlı karar vermeli ve hareket etmelisiniz. Size verilen görevi tamamlamak içinse bölüm sonunda karşılaşacağınız düşman uçağını indirmeniz gerekiyor.

3 boyutlu grafiklerle süslenen oyunda görevleri tamamladıkça puan kazanıyor, bu puanlarla da uçağınızı güçlendirebiliyorsunuz. Uçağınızın vuruş gücünü artırabiliyor, yakıtının daha yavaş tükenmesini sağlayabiliyor, hasar seviyesini artırabiliyor, zırhını daha güçlü yapabiliyorsunuz.

Sürekli güncellenerek kendisini yenileyen Wings on Fire, mobil platformda başarıyı yakalayan Türk oyunlarından biri.

YORUMLAR