Zombie Call: Dead Shooter FPS 1.0.0.3 (winphone)

Zombie Call: Dead Shooter FPS

Zombie Call: Dead Shooter FPS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    40

  • Üretici

    T-Bull Sp. z o.o.

Zombie Call: Dead Shooter FPS, Windows Phone platformunda da en çok oynanan zombi oyunları arasında.

Zombie Call: Dead Shooter FPS, zombilerle dolu gizli bir deneyin yürütüldüğü tesisi yok etme görevini üstlendiğimiz, hem görsel hem de oynanış açısından kaliteli bir Windows Phone oyunu.

Birinci şahıs kamera açısıyla oynanan (fps) zombi oyunları arasında olan Zombie Call’da bir hikaye üzerinden yürüyoruz. Yani ne olduğunu anlamadan doğrudan olayın içerisinde değiliz. Hikayeye geçecek olursam; İkinci Dünya Savaşı’nın gerçekleştiği yıllara, hatta sonuna 1945’e gidiyoruz. Bir grup komandoya ormanın içerisinde faaliyetlerini gizlice sürdüren bir tesise sızmaları ve bu tesisi yerle bir etmeleri söyleniyor. Elit askerlerden oluşan birlik olay yerine gittiğinde büyük bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Tesis tamamen boşaltmış ve tesiste bilim adamları yerine zombiler askerlerimizi karşılıyor. Tam noktada oldukça gizli olduğu söylenen görevi yöneten kişi olurak devreye giriyor ve uzman askerlerle birlikte kana aç, sadece beynimizi yemeye proglanmış zombileri teker teker temizlemeye çalışıyoruz. Amacımız zombilerin tesis dışına çıkıp dünyaya yayılmalarını engellemek.

Aksiyon dozu oldukça yüksek başka bir deyişle sürekli yürüyen ölülerle çatışma içerisinde olduğumuz bu zombi oyununda etrafımızı kuşatan zombi ordusunu türlü türlü silahlarla bitirmeye çalışıyoruz. Mini küçük silahımız, hassas tabacamız ve el bombamız ilk etapta kullanabildiğimiz silahlardan sadece birkaçı. İlk etapta dedim çünkü oyunda ilerdedikçe farklı silahların kilidini açıp deneme şansı buluyoruz.

Tüm platformlarda farklı isimle karşımıza çıkan popüler zombi oyunu Zombie Call, kısa zamanda kafa dağıtmak için idela, uzun oynanışta sıkan bir yapım. Dead Trigger 2’yi bitirdiyseniz zombi avına çıkacağınız yeni bir oyun arıyorsanız bir göz atın derim; pişman olmazsınız.

YORUMLAR