Zombie Madness 2 3.4.0.0 (winphone)

Zombie Madness 2

Zombie Madness 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Madness 2, eğlenceli ve bağımlılık yaratan zombi vurma oyunudur.

Oynadıkça oynattıran oyunlarla aranız iyiyse, zombi vurmak benim için büyük zevk diyorsanız Zombie Madness 2, tam size göre.

Düşük hafızalı Windows Phone telefonlarda bile rahatlıkla oynanabilen oyun için zombili kule savunma oyunu tabiri yanlış olmayacaktır. Bu iki türü başarılı bir şekilde harmanlayan oyunda pusu kurup, nuh nebiden kalma silahlarla zombileri teker teker indirmeye çalışıyoruz. Yavaş ama oldukça fazla sayıda zombiyi kafadan indirmek kesin çözüm olsa da bir yerden sonra yetişemiyor ve ekibinizden yardım almak durumunda kalıyorsunuz. Bulunduğunuz yere yaklaşan zombileri etkisiz hale getirmenize yardımcı olan ekibinizi güçlendirmeniz de mümkün.

Zombi severlerin kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm oyunun öne çıkan yanlarından birisi de içeriğinin sürekli güncellemesi. Bu sayede hep aynı zombilerle karşılaşmıyor ve aynı silahları kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Tabii ki silah ve zombi çeşitleri dışında grafik ve efektler te iyileştiriliyor.

Kullanıcılar tarafından “Delicesine bağımlılık yapan”, “Mobilde oynanabilecek en iyi zombi oyunu” gibi övgü dolu sözler almayı başaran Zombie Madness 2, bizce de kesinlikle oynayıp görmeniz gereken bir oyun.