Zombie Village 1.2.4.0 (winphone)

Zombie Village

Zombie Village
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombie Village, Windows Phone'da en çok oynanan zombi oyunları arasında.

Zombie Village, Windows Phone platformunda milyonlarca indirmey ulaşmayı başaran ender zombi oyunlarından biri. 512 MB RAM desteği sayesinde tüm Windows Phone cihazlarda rahatlıkla oynanabilen iki boyutlu zombi oyununda kasaba halkını zombilerden kurtarmaya çalışıyoruz.

Flaş oyunları anımsatan orta kalitede görselleriyle dikkat çeken zombi oyununda kendisini zombi avlamaya adamış psikolojisi bozuk bir adamı kontrol ediyoruz. Hedefimiz sağımızdan solumuzdan yaklaşan zombiler. Yürüyen ölü deyip geçmeyin. Oldukça akılcıl hareket ediyorlar ve sizi bizi kendilerine çevirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Üstüne üstlük hangi silahı kullanırsak kullanalım tek vuruşta işlerini bitiremiyoruz.

Tek bir kasabada devamlı olarak zombileri temizlemek için uğraş verdiğimiz oyunda yapay zeka oldukça iyi ayarlanmış. Üzerimize gelen zombi eve girdiğimiz vakit yönünü değiştiriyor, gelmekten vaz geçiyor. Evden çıktığımız vakit adeta kokumuzu alıyorlar, birden çullanıveriyorlar. Misafirlerimizi farklı şekillerde karşılayabiliyoruz. Tabanca, tüfek, sopa, el bombası gibi yakın ve uzaktan etkili çok sayıda silahımız mevcut. Ancak gerekli olmadıkça ateşli silahları kullanmamanızı, sopaya başvurmanızı öneririm.

Sağdan sola veya soldan sağa ilerleyen oyunda zombileri öldürdükçe (kafalarını parçaladığımızda çıkan sesi çok güzel yapmışlar.) para kazanıyoruz. Paramızı mermi, el bombası ve farklı silahlar satın almak için kullanabiliyoruz.

YORUMLAR