WordPress Türkçe

WordPress Türkçe

4.8.1
Editör Puanı: 5/5
5

3 Kullanıcı: 4.3/5

4.3
WordPress Türkçe
WordPress Türkçe
WordPress Türkçe
WordPress Türkçe
WordPress Türkçe

Ücretsiz Blog Sistemi

Can Çevrim Son güncelleme 2 ay önce

Dünya üzerinde en çok kullanılan hazır içerik yönetim sistemlerinin başında gelen Wordpress sayesinde kısa süre içerisinde kendinize ait bir web sitesi veya blog oluşturarak yayına alabilirsiniz. Ücretsiz olarak dağıtılan ve açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi olan Wordpress sürekli olarak geliştirilmektedir.

Wordpress'in açık kaynak kodlu olmasının en güzel yanı dünya üzerinde sistemi kullanmakta olan tüm kullanıcıların geliştirme işlemlerine katkıda bulunabilmeleridir ve geniş bir topluluğun kullanıcıları tarafından yine topluluk kullanıcıları için geliştirilmekte ve desteklenmekte olmasıdır.

Birçok kullanıcının WordPress'i tercih etmesinin en büyük nedeni içerik sisteminin kullanıcıların istekleri doğrultusunda inanılmaz şekilde özelleştirilebilir olmasıdır. Öyle ki Wordpress için hazırlanmış olan hazır eklentiler ve temalar sayesinde kullanıcılar saniyeler içerisinde kendi sitelerine yeni özellikler katabilirler veya yeni bir görünüm verebilirler.

Bunun dışında Wordpress'i çekici kılan bir diğer özelliği de inanılmaz derecede kolay kurulabilmesi ve kolayca internet üzerinde yayına alınabilmesidir. Dakikalar içerisinde kurabileceğiniz Wordpress sayesinde hemen içeriklerinizi hazırlayarak web siteniz üzerinde yayınlamaya ve kullanıcılarla paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Sonuç olarak sizler de bir web sitesi veya kendinize ait kişisel blog sayfasına sahip olmak istiyorsanız, dünya üzerinde en çok kullanılmakta olan blog sistemlerinin başında gelen Wordpress'i deneyebilirsiniz.

WordPress Türkçe için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
6 / 30,186
İşletim Sistemi:
Windows
Üretici:
WordPress