101 Crane Missions Lite

101 Crane Missions Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

101 Crane Missions Lite, kontrolünü sağladığınız vinç ile blokları doğru şekilde yerleştirip bina ve köprüler inşa edeceğiniz keyifli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

101 Crane Missions Lite, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir inşa etme oyunudur. Oyunda size verilen vinci kontrol ederek blokları doğru şekilde hatasız olarak yerleştirmelisiniz.

Binalar ve köprüler inşa edebileceğiniz oyunda vincin kontrolünü ekranın sağ ve sol altındaki tuşları kontrol ederek sağlayabilirsiniz. Gerçekçi bir oyun fiziğine sahip olan 101 Crane Missions Lite oyunun ücretsiz versiyonudur Deneyerek beğenmeniz durumunda ücretli versiyonunu satın almanızı öneririm.

Oyunda başarılı olmak ve bölümleri birer birer geçmek için yetenekli ve titremeyen ellere ihtiyacınız var. Tamamen sizin el becerilerinize göre gelişen oyunda, bölümler gittikçe zorlaşmaktadır. Farklı senaryo ve görevleri tamamlayarak bir sonrakine geçebilir ve yeni binalar inşa edebilirsiniz.

Oyunun ücretli versiyonunda 70 farklı bölüm bulunmaktadır. Bu ücretsiz versiyonda ise 14 bölüm oynayabilirsiniz. Tatmin edici grafikleri ve mükemmel kontrol mekanizması ile boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz eğlenceli oyunlardan biri olan 101 Crane Missions Lite'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak ekleyerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR