Looney Tunes Dash APK

Looney Tunes Dash APK

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 25,739
 • DOSYA BOYUTU 94.1 MB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Zynga

Looney Tunes Dash APK, sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alan mobil oyunculara tavsiye ederiz. Looney Tunes Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir!

Looney Tunes Dash APK, bana kalırsa hem büyüklerin hem de küçük yaştaki oyun severlerin ilgisini çekebilecek bir yapıya sahip. Android telefonlara ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun Zynga imzasını taşıyor ve ortaya gerçekten eğlenceli bir deneyim çıkarmayı başarıyor.

Looney Tunes Dash APK İndir

Oyun, üreticinin diğer oyunları gibi sonsuz koşu dinamikleri üzerine kurulmuş. Looney Tunes'un favori karakterlerini yönetebildiğimiz bu oyunda karşımıza çıkan engellerden kaçmaya ve bölümlere rasgele serpiştirilmiş olan altınları toplamaya çalışıyoruz. Ne kadar fazla puan alırsak ve ne kadar uzağa gidersek o kadar yüksek skor elde ediyoruz.

Daha önce sonsuz koşu oyunu oynamış kişilerin bu oyunu oynarken sorun yaşayacağını düşünmüyorum çünkü kontroller hem iyi çalışıyorlar hem de herhangi bir profesyonellik gerektirmiyorlar.

Detaylı modellemeler ve grafik kalitesi oyunun gerçekten övgüyü hak eden noktaları arasında yer alıyorlar. Eğer bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız ve tam bir Looney Tunes hayranıysanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Looney Tunes APK Oyun Özellikleri

 • Bugs Bunny, Tweety, Road Runner ve diğer sevilen Looney Tunes karakterleriyle koşun.
 • Painted Desert, Tweety’s Neighborhood ve diğer ikonik bölümleri keşfedin ve koşun.
 • Looney Tunes haritasında ilerlemek ve daha fazla bölgenin kilidini açmak için seviye hedeflerini tamamlayın.
 • Ekstra koşu için her karakterin özel yeteneğini açın ve ustalaşın.
 • Bir süper kahraman gibi uçmak, engelleri aşmak ve bir sürü başka sürpriz için güçlendiricileri alın.
 • Looney Tunes kutunuzu doldurmak ve eğlenceli bilgiler öğrenmek için Looney Tunes Koleksiyoncu Kartlarını toplayın.

Looney Tunes Dash Oyna

Her aşamada koşarken daha fazla puan kazanmak, mümkün olduğu kadar çok tehlikeyi atlamak zorunda kalacağınız anlamına gelir. Yolunuza çıkan kırılabilir objelerden herhangi birine girerek ve parçalayarak daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Her seviyede karakterinizin koşusunun sonuna gelmeden üç yıldızı kazanmak isteyeceksiniz. Herhangi bir seviyede üç yıldızdan ikisini kazanmak mümkün olduğunca yüksek puan almanızı gerektirir. Üç yıldızı kazanmak oynadığınız aşama için belirli bir hedefi gerçekleştirmenizi gerektirir.

Zor kazandığınız coinleri kolay harcamayın. Topladığınız coinleri, güçlendiriciler ve özel yeteneklerinizi yükseltmek için kullanmalısınız. Acme Vac ve Gossamer Potions, bir an önce yükseltmeniz gereken güçlendiriciler arasında.

Her aşamayı tekrar tekrar oynadığınızdan emin olun. Bir aşamanın ilk koşusunda her iki hedefi aynı anda tamamlamak oldukça zordur. Üç yıldızı da alamadıysanız geçi dönüp tekrar oynayın, daha fazla coin toplayın.

Looney Bucks, oyunun premium para birimi. Looney Bucks, hiçbir hedefe ulaşamadan bitirdiğiniz bir aşamanın bölümünü yeniden oynama şansı verir. Herhangi bir yıldız almayı başarmaya çok yakınsanız devam edin ve bu hedefi en kısa sürede bitirmek için Looney Bucks harcayın. Bu şekide aşamaya dönebilir, daha fazla coin toplayabilirsiniz.

Looney Kartları için her zaman gözünüzü dört açın. Her Looney kartı seti toplamda dokuz kart içerir. Looney kart koleksiyon setinin tamamını toplamayı başarırsanız ekstra bir genel yıldız kazanırsınız.