11x11: Football Manager 1.0.6839 (Android)

11x11: Football Manager

11x11: Football Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

11x11: New Season, Android üzerinden oynanabilen bir menajerlik oyunudur.

11x11: New Season, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir futbol menajerlik oyunudur.

Diğer menajerlik oyunlarında gördüğümüz benzer ögeleri, kendi mekanizması üzerinde kullanan 11x11, kendine has özellikler de barındırıyor. Bilindik birkaç takımından ziyade genellikle kendileri tarafından atanan takımlarla mücadele ettiğimiz oyun boyunca, en iyi oyuncuları yetiştirmeye ve en iyi takımı kurmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, takımımızın sahip olduğu tesisleri de en iyi konuma getirmeye çalışıyoruz.

11x11'in bir diğer güzel yanı ise çok oyunculu mücadelelere destek vermesi. Yani kurduğunuz bir takım ile arkadaşlarınıza ya da başka oyuncular karşı mücadele verebiliyorsunuz. Yine başka oyuncuların yer aldığı turnuvalara adınızı yazdırarak, kupayı almak için sıkı bir mücadelenin içerisinde kendinize bulabiliyorsunuz. Tüm bunlarla birlikte oyunda maçları canlı olarak izleyebileceğiniz bir de maç motoru yer alıyor. Oyuncular 3D grafikler olarak karşınıza çıkmasa da diğer pek çok oyunda yer almayan bu özelliği ile menajerlik oyunlarına ilgi duyanları kendisine çekebilecek bir yapıya sahip. Oyun hakkında daha detaylı bilgileri ise hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz.

Çıktığı ilk günden sonra milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başaran ve çok sevilen menajerlik oyunları arasına giren 11x11, yeni sezonuyla tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 11x11: New Season adıyla kendini yenileyen yapımın yeni özelliklerini görmek için aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.