365 Body Workout 2.1 (Android)

365 Body Workout

2.1
365 Body Workout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Evinizin rahatlığında, günlük egzersizlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve takibini sağlayabileceğiniz bir uygulama.

Spor salonuna gitmeye üşeniyorsanız, evinizde yapabileceğiniz egzersizleri ve egzersiz programını ayarlayan 365 Body Workout uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Sağlıklı bir yaşam için spor yapmanın öneminden bahsetmeye gerek yok sanıyorum. İş, okul ya da diğer sebeplerden dolayı spor salonuna gidememekten şikayetçiyseniz, 365 Body Workout uygulaması spor salonunu evinize getiriyor. Yaş, kilo gibi bilgilerinizi girdikten sonra size özel hazırlanan egzersiz programını ve bu egzersizlerinizde yapmanız gereken hareketleri video animasyonuyla göstererek doğru bir şekilde idmanınızı tamamlamanızda yardımcı olan uygulama, bu hareketlerin set sayısı ve tekrar aralığını da sizin için ayarlıyor.

Uygulamada bulunan takvim sayesinde dinlenme günlerinizi ve idman günlerinizi takip edebileceğiniz 365 Body Workout uygulaması, Google Fit uygulamasıyla da senkronize çalışıyor. Android TV ve Chromecast ile uyumlu çalışan uygulama, hareketleri daha büyük ekrandan takip edebilmenize olanak sağlıyor. Materyal tasarımı ve kolay arayüzüyle Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR