99 Bricks Wizard Academy 2.1 (Android)

99 Bricks Wizard Academy

2.1
99 Bricks Wizard Academy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

99 Bricks Wizard Academy kolayca oynayabileceğiniz ve bolca eğlenebileceğiniz bir mobil oyundur

99 Bricks Wizard Academy eğer mobil cihazlarınızda hem rahat bir şekilde oynayabileceğiniz hem de bolca eğlenebileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir beceri oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 99 Bricks Wizard Academy'de büyücü okulunda öğretim gören bir öğrencinin hikayesine tanık oluyoruz. Büyücü adayımız öğretim görürken bir sürü yeni büyü öğrenmektedir. Fakat efsanelere konu olan bir büyücü olmak için sadece farklı büyüleri bilmek yeterli değildir, çünkü her efsanevi büyücü kendine ait büyülü bir büyücü kulesine sahiptir. Biz bu nedenle oyunda büyücü adayımıza yardımcı olarak en yüksek büyücü kulesini inşa etmesine yardımcı oluyoruz.

99 Bricks Wizard Academy oynanış olarak klasik oyunları ilginç bi yapıyla buluşturan bir oyun. 99 Bricks Wizard Academy'de Tetris oyununda olduğu gibi ekranın yukarısından aşağıya doğru farklı geometrik şekillere sahip tuğlalar iniyor ve bu tuğlaları üst üste diziyoruz. Fakat oyun sadece bundan ibaret değil. Büyülü yeteneklerimizi kullanarak kulemizi şekillendirdiğimiz oyunda diğer kötü kalpli büyücüler işimize çomak sokarak tuğlalara müdahale ediyor. Bu nedenle tetikte olmamız ve tuğlaları yerleştirirken diğer büyücülere dikkat etmemiz gerekiyor.

99 Bricks Wizard Academy boş zamanlarınızı güzelce değerlendirmenizi sağlayan bir yapım ve her yaştan oyun severe hitap ediyor.

YORUMLAR