9GAG Ramen Celebrity

9GAG Ramen Celebrity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

9GAG Ramen Celebrity, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir restoran işletme oyunu.

9GAG Ramen Celebrity, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, eğlenceli bir restoran işletme ve yemek yapma oyunu. 9GAG imzası taşıyan bu oyun, her yaştan oyunseverin keyif alacağı türden özelliklerle zenginleştirilmiş.

Oyun tamamiyle Japonya'da geçiyor. İşlettiğimiz restorana gelen müşterilere en iyi hizmeti vermeye ve memnun ayrılmalarını sağlamaya çabalıyoruz. Kapsamlı bir restoran işletme oyunu olduğu için hem müşterilerle ilgilenme hem de siparişlerini hazırlama işi bize düşüyor. Neyse ki elimizde mükemmel bir tarif kitabı var. Farklı tipteki Ramen'leri (uzakdoğu eriştesi) içeren bu kitapta tüm sorularımıza yanıt bulabiliyor ve neyi nası yapmamız gerektiği hakkında fikir alıyoruz.

Erişteleri pişirmek için öncelikle müşterilerin ne istediklerini not almamız gerekiyor. Daha sonra tezgahımızda bulunan malzemeleri karıştırarak yemeğimizi pişiriyoruz.

9GAG Ramen Celebrity'nin en iyi yanlarından birisi de 100'den fazla zorlu göreve ve mini oyunlara sahip olması. Bu sayede oyunda hep aynı işlerle uğraşmak yerine sürekli olarak farklı görevlerle meşgul oluyoruz. Bu da daha uzun süre boyunca sıkılmadan oynanabilmesini sağlıyor. Restoran işletme ve yemek yapma oyunlarına karşı bir ilginiz varsa bu oyunu mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR