A Soft Murmur 2.0.3 (Android)

A Soft Murmur

A Soft Murmur
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Soft Murmur uygulaması sayesinde Android cihazlarınızda konsantrasyonunuzu kolayca arttırabilir, arkaplan sesleri dinleyebilirsiniz.

A Soft Murmur uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının oldukça ilginç bulacağına inandığım ücretsiz uygulamalar arasında. Zira çalışmalarınız sırasında dikkatinizin dağılmaması için oynatabileceğiniz arkaplan sesleri çalan uygulama, böylece dış koşullardaki seslerden uzak durmanızı ancak müzik dinlemek istemiyorsanız bir alternatif bulmanızı sağlıyor.

Ücretsiz olarak sunulmasının yanında arkaplan sesleri konusunda oldukça yenilikçi bir yapıya sahip olan uygulama, içerisindeki hazır ses setlerinin yanında kendi seslerinizi oluşturmanıza da yardımcı oluyor. Bunu gerçekleştirebilmek için uygulamanın içerisinde hazır olarak gelen çeşitli ortam seslerini farklı oranlarda miksleyebiliyor ve böylece kendinize has bir arkaplan sesi yaratabiliyorsunuz.

Su sesleri, rüzgar sesi, gök gürültüsü, kafe sesleri ve çok daha fazlası elinizin altında olduğu için kendi atmosferinizi yaratırken zorlanmayacaksınızdır. A Soft Murmur uygulamasında yer alan tüm sesler yerel olarak cihazlarda tutuldukları için herhangi bir şekilde internet bağlantısına da ihtiyacınız olmuyor.

Uygulamada çalan sesler herhangi bir şekilde durmadıkları ve aksamadıkları için kesintisiz olarak çalmalarını sağlamak mümkün hale geliyor. Kullanıcı durdurana kadar devam eden arkaplan sesleri telefonunuzda istediğiniz kadar uzun bir süre açık kalacaklardır.

Eğer dış seslerden çok etkileniyor ve işlerinize konsantre olamıyorsanız göz atmanız gereken uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR