aaa classic

aaa classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aaa classic oyununda Android cihazlarımızda elimizdeki küçük topları büyük küreye takmaya çalışıyoruz.

Aaa classic, son zamanlarda ortalığı kasıp kavuran aa konseptli oyunlardan bir tanesi ve elimizde bulunan topları ortada bulunan büyük küreye göndermemizi gerektiriyor. Hem ücretsiz olarak Android kullanıcıları için sunulan, hem de oldukça heyecanlı bir oynanışı basit bir arayüzle birleştiren oyun, böylece boş vakitlerinizi daha eğlenceli bir şekilde geçirmenize yardımcı oluyor.

Aaa classic'teki amacımız, elimizde bulunan topları en ortada bulunan büyük küreye göndermek ancak bu esnada önceden gönderdiğimiz topların küreye yapışmış olmaları esas zorluğu oluşturuyor. Zira önceden yapışmış olan bu toplara kesinlikle yeni gönderdiğimiz topların değmemesi gerekiyor ve değmeleri halinde bölüm sona eriyor.

Oldukça sıkı bir el göz koordinasyonu ve hesaplama kabiliyeti gerektiren uygulama, beceri oyunları arasında en başarılı olanlarından bir tanesi. Hem zorlu olması hem de sıkmaması sayesinde binlerce oyuncu en yüksek skoru elde ederek kendi kendilerini yenebilmek için çaba gösteriyorlar. Elbette oyunun renkli hazırlanmış görüntüleri ve güzel ses öğeleri sayesinde oynanış esnasında can sıkmadığını da belirtmem gerek.

Oyunun çalışması esnasında herhangi bir takılma ya da sıkıntı olmadığı için akıcı ve sorunsuz bir şekilde topları göndererek küreye takmaya devam edebiliyorsunuz. Zaman zaman biraz fazla bağımlılık yapıcı olabilmesi ise belki de şikayet edebileceğiniz tek nokta diyebilirim.