Action Bowling 2 1.0.13 (Android)

Action Bowling 2

Action Bowling 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Action Bowling 2, Android cihazınızda tek başınıza, arkadaşınızla veya yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz bir bowling oyunu.

Action Bowling 2, bowling oyununu Android cihazlarımıza taşıyor ve arkadaşlarımıza, yapay zekaya karşı veyahut tek başımıza oynamamıza izin veriyor. Tabii ki gerçekteki heyecanı vermiyor ancak bowling oynamak üzere dışarı çıkmak için vaktiniz olmadığında veya arkadaş bulamadığınızda mobil cihazınızda oynanabileceğiniz en iyi bowling oyunu.

Orta kalitede grafikler sunan bowling oyununu hem tabletimizde hem de telefonumuza yükleyebiliyoruz. Oldukça ufak boyutlu olması ile hızlı bir şekilde yükleniyor ve hemen oyuna geçebileceğimiz veyahut pratik yapabileceğimiz başlangıç ekranı ile karşılaşıyoruz ve farklı amaçlar taşıyan oyun modlarına yer verilmediğini görüyoruz.

Bowling oyununu tek başımıza oynayabildiğimiz gibi yanımızdaki bir arkadaşımızla veya rastgele seçilen ve zorluk düzeyi ayarlanamayan yapay zekaya karşı oynayabiliyoruz. Dilersek pratik modunda alıştırma yaparak oyuna ısınabiliyoruz.

Kontrol mekanizması, oyunu her seviyede kullanıcının oynayacağı düşünülerek hazırlanmış. Bowling topunu labutlarla buluşturmak için kaydırma hareketini kullanıyoruz. Düz atmak için parmağımızı yukarı doğru kaydırmamız, falsolu atmak için futbol oyunları olduğu gibi parmağımızı kavisli hareket ettirmemiz gerekiyor. Bu noktada oyunun basit olduğunu düşünebilirsiniz lakin değil. Özellikle falsolu atmak için çok pratik yapmanız gerekiyor.

Action Bowling 2, görsel olarak beklentilerimi karşılamadı lakin oynanışı keyifli. Bowling oynamayı seviyorsanız mobilde de oynarım diyorsanız ücretsizken indirim derim.

YORUMLAR