Action Launcher 3 3.2.2 (Android)

Action Launcher 3

Action Launcher 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    393

  • Üretici

    Chris Lacy

Action Launcher 3, modern ve şık tasarımı ile Android cihazlarınızın görünümünü güzelleştiren ve daha kolay kullanılır hale getiren ücretsiz bir launcher uygulaması.

Action Launcher 3, Android cihazlarda bulunan standart launcher uygulamasının yerine gelen ve çok daha kullanışlı olan bir Android uygulaması. Baştan uyarmakta fayda var. Bu uygulama ile Android cihazınızın genel görünümü ve kullanımı oldukça değişiyor. Sadece bu uygulamaya özel değil, bir çok launcher uygulaması telefonlarınız üzerinde büyük dğeişim yaratıyor. Bu nedenle ilk başta garipseyebilirsiniz fakat önemli olan istediğiniz değişiklikler ve işinize yarayıp yaramayacağı. Bu şekilde değerlendirirseniz launcher uygulamalarından daha fazla yarar sağlayabilirsiniz.

Gelelim Action Launcher 3'ün özelliklerine. Materyal tasarım ile dizayn edilen uygulamanın görünümü oldukça şık ve renkli. Ana sayfanızdaki renkler ile uyumlu hale getirebileceğiniz dosya arka planları, google arama kutusu ve diğer yerler uygulamanın temasının özellikleri içerisinde.

Telefonunuzda karışık bir görünümü engellemek için dosya düzenlemeleri yapmanızı ve aynı zamanda istediğiniz şekilde renklendirmeler yaparak severek kullanmanızı sağlayan bir launcher uygulaması. Eğer şu an farklı bir launcher uygulaması kullanıyorsanız ve oluşturmuş olduğunuz tasarım düzeninizi bozmak istemiyorsanız, Apex, Nova, Google Now ve diğer popüler launcher uygulamalarından gerekli tasarım ayarlarını alabiliyor. Böylece farklı launcher'a geçiş yapmanıza rağmen eski tasarımınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Launcher uygulamaları kullanan kişiler bir daha standar launcher'a geri dönemiyorlar. Rahatlığa ve kolay erişime alışan kullanıcılar sadece farklı launcher uygulamaları deneyerek kendilerine en uygun launcher'ı bulmaya çalışırlar. Bu nedenle kullandığınız launcher uygulamasından tam olarak memnun değilseniz yada ilk defa bir launcher uygulaması denemek istiyorsanız, Action Launcher 3'ü mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz fakat bazı özelliklerini kullanabilmek için ekstra para vermeniz gerekiyor. Yine de bu özellikler olmadan ücretsiz kullanım sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR