Acunn 1.4 (Android)

Acunn

1.4
Acunn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Acunn uygulaması ile Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor ve O Ses Türkiye gibi yarışma programlarının güncel haberlerine ulaşın.

Acunn uygulaması Acun Medya tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Acunn sitesindeki haberlere daha kolay erişim sağlamanız için geliştirilen bu uygulama Acunn kullanıcılarına güncel haberler ve birçok yarışmanın videosunu sorunsuz sunuyor.

Bildiğiniz üzere Acun Medya'nın yapımcısı olduğu yarışmaları başka sitelerde izlemek mümkün değil. Telif hakkı gereği tüm siteler paylaşmaktan kaçınıyor. Sadece Acunn sitesi üzerinden paylaşılan bu videolara yine bu uygulama sayesinde koaylıkla erişebileceksiniz.

Bu medya şirketinin başlıca yapmış olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor ve O Ses Türkiye gibi yarışma programlarına ait çok özel videoları ve resimleri bulabileceğiniz bu uygulamada, yarışma sezonlarında oylamalara ve yarışmacılara da göz atabilirsiniz. Sadece yarışmalara değil tüm dünya üzerinde güncel ve popüler olan tüm haber ve videolara yine bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. Tasarımsal olarak sade bırakılan Acunn kullanım açısından biraz daha geliştirilmek istiyor. 

Günlük olarak binlerce kişinin ziyaret ettiği Acunn sitesinin özel uygulaması ücretsiz olarak kullanıma sunulmuş. Şu an bulunduğunuz sayfanın üst kısmından rahatlıkla indirebilirsiniz.

ARTILAR

Kullanım kolaylığı

EKSİLER

YORUMLAR