AdventureCraft Survive & Craft 1.0.0 (Android)

AdventureCraft Survive & Craft

AdventureCraft Survive & Craft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdventureCraft Survive & Craft mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

AdventureCraft Survive & Craft oyunculara yaratıcılıklarını konuştuma imkanı veren bir sandbox oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olan AdventureCraft Survive & Craft'ta oyuncular kendi dünyalarını yaratabiliyorlar. Bu iş için küp şeklindeki tuğlaları kullanarak binalar inşa edebiliyor, kaynak toplayarak kendi silahlarımızı yapabiliyor ve düşmanlarımızla savaşabiliyoruz.

AdventureCraft Survive & Craft içerisinde 2 oyun modu yer almakta. Survival modunda oyuncular kaynak topluyorlar, sığınak inşa ediyorlar, düşmanlarıyla savaşıp açlıkla mücadele ediyorlar. Bu modda dünyayı keşfederek yeni kaynaklar bulmamız büyük önem taşıyor. Diğer mod olan Creative mod ise en ihtişamlı binaları ve yapıları inşa etmeye çalıştığımız oyun modu.

AdventureCraft Survive & Craft bize sınırsız bir açık dünya sunuyor. Eğer ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Minecraft alternatifi arıyorsanız AdventureCraft Survive & Craft hoşunuza gidecektir.