AE Archer (Android)

AE Archer

AE Archer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Archer, Android tabanlı telefon ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz bir ok atma oyunu.

AE Archer, adından da anlayacağınız üzere Android cihazınızda oynayabileceğiniz ok atma oyunlarından biri. Okçuluk takip ettiğiniz spor dalları arasındaysa ve oynamayı da seviyorsanız ücretsiz indirebilir olan bu oyuna göz atmalısınız.

AE Mobil imzasını taşıyan ok atma oyununda üç farklı oyun modu yer alıyor. Tek başınıza pratik yapabiliyor, karşınıza bir arkadaşınızı alabiliyor veyahut tek başınıza seviye atlayarak oynamayı seçebiliyorsunuz. Daha önce mobil cihazınızda okçuluk oyunu oynamadıysanız oyuna alışmadan, ilerlemeye dayanan tekil moda geçmemenizi öneririm. Tekil mod oldukça basit görünüyor ve ilk bölümler ısındırma bölümleri olarak belirlenmiş. Biraz ilerlediğinizde hem süreniz azalıyor ve hem de rüzgarın etkisiyle atış yapmak zorlaşıyor. Diğer oyun modu olan teke tek kapışma ise yanınızda arkadaşınız olduğunda seçebileceğiniz harika bir mod.

Oyunun oynanışı ise son derece basit görünüyor. Atış yapmak için tek yapmanız gereken oka dokunmak ve hedefi aldıktan sonra bırakmak. Zaten oyunun başındaki kısa öğreti sayesinde, hem de pratik modu sayesinde atış yapmayı kısa sürede öğrenmiş oluyorsunuz. Burada oyunun önemli bir eksikliğinden bahsetmek istiyorum. Oku hedefe getirmek tam bir işkence ve büyük sabır istiyor. Benzer okçuluk oyunlarında olduğu gibi ani hareketler yapamıyorsunuz. Oyunun beğenmediğim diğer bir yanı da hep aynı uzaklıktan atıyor ve farklı mekanlar göremiyoruz. Ayrıca rüzgarın atışlara etkisi oldukça az.

AE Archer, genel olarak iyi ancak bir Archery Master 3D değil. Hem oynanabilirliğin geliştirilmesi hem de oyuna yeni bir şeyler kazandırılması gerekiyor. Bu haliyle uzun soluklu bir oynanış sunmadığını, keyif vermediğini rahatlıkla söyleyebilirim.

YORUMLAR