eFootball PES 2023 APK

eFootball PES 2023 APK

kullanıcı

eFootball PES 2023 APK, serinin en güncel oyunu PES 2023 yenilenmiş arayüzü ile keyifli bir futbol deneyimi sunuyor.

eFootball PES 2023 APK, her yıl olduğu gibi yeni bir oynanış yapısı ile karşımıza çıktı. Konsol, bilgisayar ve mobil platformda yayınlanan eFootball PES 2023, beklentileri karşılamış gibi görünmüyor. Bir dönem FIFA'ya nazaran oyuncuları daha gerçekçi bir yapıda karşımıza çıkaran PES serisi, ne yazık ki aynı başarıyı devam ettiremedi. Hideo Kojima'nın Konami'den ayrılmasından sonra epey kan kaybeden eFootball 23 APK günümüzde popülerliğini yavaş yavaş kaybediyor.

eFootball PES 2023 Özellikleri

  • Geliştirilmiş maç motoru,
  • Daha gerçekçi oyuncu davranışları,
  • Birbirinden farklı senaryolar,
  • Lisanslı kulüpler ve oyuncular,
  • Zengin içerik,
  • Orta derece mekanikler,

Serinin en geniş oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkan PES 23 APK ücretsiz olarak lansmana çıktı. Bilgisayar, konsol ve mobil platformda büyük umutlar ile yayınlanan eFootball 2023 APK günümüze kadar oyuncuların tam olarak istediğini veremedi. Önceki dönemlere nazaran daha gerçekçi grafiklere sahip olan oyun, rekabet yüklü oynanışı ile kısa süre içerisinde milyonlarca kez indirildi. Ülkemizdeki oyuncular Football PES 2023 APK'da Türkçe spikerin olmamasını eleşitirken, diğer oyuncular ise oyunun mekaniklerinin yetersiz olduğunun altını çizdi. Ülkemizde ve dünyanın çeşitli yerlerinde oynanmaya devam edilen eFootball PES 2023 APK ücretsiz olarak dağıtılıyor.

eFootball PES 2023 APK İndir

Google Play üzerinde 100 milyon indirmeyi geride bırakan eFootball PES 23 APK ücretsiz olarak indirilip online olarak oynanıyor. Birbirinden farklı oyunculara karşı mücadele etme fırsatı yakalayacağımız oyun da epey zengin bir içerik bizleri bekliyor olacak.

Score Hero 2023 APK İndir