AE Basketball (Android)

AE Basketball

AE Basketball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Basketball, küçük - büyük herkesin Android cihazında oynayabileceği ücretsiz bir basketbol oyunu.

AE Basketball, Android cihazınızda basketbol oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız deneyebileceğiniz bir yapım. Her ne kadar sadece tek başımıza oynamamıza izin verse de farklı oyun modları sayesinde eğlenceli vakit geçirtiyor.

Boş zamanlarda açılıp oynanabilecek tarzda bir spor oyunu arıyorsanız AE Mobile imzasını taşıyan basketbol oyununu tavsiye ederim. Süper kaliteli grafikler sunmasa da kısa süreli oynanışta kesinlikle keyif veriyor. Oyunda iki farklı mod karşımıza çıkıyor. Klasik ve Challange seçeneklerinden birini seçerek oyuna başlıyoruz. Klasik modunda süreye karşı yarışıyor ve verilen süre içerisinde hedef sayıyı attığımızda bir sonraki seviyeye geçiyoruz. Seviye atladıkça tahmin edeceğiniz üzere daha fazla topu potayla buluşturmamız isteniyor. Diğer bir oyun seçeneği olan Challange modunda ise yine süre işliyor ancak bu sefer ileriye doğru. Hedef sayımızı ne kadar sürede tamamlarsak o kadar fazla puan kazanıyoruz. Şahsen klasik modda oynarken daha fazla keyif aldım.

AE Basketball, bir beceri oyunu olduğundan kontrollerden bahsetmeden olmaz. Topu potaya atmak için butonlar yerine parmağımızı kullanıyoruz. Parmağımızı topun üzerine getirip yukarı doğru kaydırdığımızda atışımız yapmış oluyoruz. Yalnız toplar parmağınızı ne kadar sürüklerseniz o kadar hızlı gitmiyor; belli bir hıza ayarlanmışlar. Bir süre alışma gerektiriyor.

AE Basketball, küçük yaşta kullanıcıların da oynayabileceği basitlikte bir basketbol oyunu olmuş. Spor oyunlarından keyif alıyorsanız ücretsiz ve de ufak boyutlu olması ile indirip bir deneyebilirsiniz.

YORUMLAR