Age of War 3.5 (Android)

Age of War

3.5
Age of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of War ücretsiz olarak oynayabileceğimiz keyifli bir savaş oyunudur.

Age of War savaş oyunlarına farklı bir bakış açısı getiriyor ve ortaya oynaması son derece keyifli olan bir oyun deneyimi çıkartıyor. Oyunda rakibimizle karşılıklı olarak konuşlandırılıyoruz ve birbirimize sürekli olarak gönderdiğimiz askeri birimlerle karşı tarafı yıkmaya çalışıyoruz.

İlk başlarda ilkel birimlere sahibiz. Taş ve sopalarla saldırı yapan birimler zamanla gelişerek yerlerine daha modern birimler geliyor. Çağları atlayabilmek için yeterli miktarda paraya sahip olmamız gerekiyor. Bu yüzden üreteceğimiz birimler ve çağ atlama konusunda ekonomimizi çok iyi ayarlamalıyız. Aksi halde rakibimizi çağları atlayarak karşımıza daha güçlü askerler çıkartabilir biz de kendimizi eski moda savaş birimleriyle karşı koymaya çalışırken bulabiliriz.

Oyunda toplamda 16 farklı askeri birim, 15 farklı savunma birimi bulunuyor. Bunlar içinde bulunduğumuz çağa göre değişkenlik gösteriyor.

Grafik olarak iki boyutlu modellemeler kullanan oyunda görsellik biraz daha iyi olabilirmiş. Yine de bu haliyle de fena değil. Eğer bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Age of War tam size göre.

YORUMLAR