Age of Warriors: Dragon Discord 1.3.2 (Android)

Age of Warriors: Dragon Discord

Age of Warriors: Dragon Discord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Warriors: Dragon Discord, Android işletim sistemi üzerinde çalışabilen rol yapma ve strateji türlerini bir araya getiren bir oyundur.

Age of Warriors: Dragon Discord, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen bir rol yapma oyunudur.

Electra'nın hata affetmeyen toplaklarına ilk adımınızı attığınızda, muhteşem savaşçı özellikleri olan bir ayıyı kontrol ediyor olsanız bile yeterli olmayacak. Hikayenin sonunu görmek istiyorsanız, her göreve ayrı ayrı öenm vermeli, elinizden gelenin en iyisini yapmalı ve düşmanlarınızı saf dışı bırakmak için stratejik zekanızı da kullanmalısınız. 3D grafiklerini hem ilerleyiş hem de savaş sırasında kullanan oyunun bir başka güzel tarafı da savaş öncesinde strateji ögelerine yer vermesi.

Daha önce "en iyi oyun" da olmak üzere birçok ödül alan Age of Warriors: Dragon Discord, klasik RPG oyunlarının izinden gidiyor ve bize AAA kalitesinde göreceğiniz her şeyi sunuyor. Oyuncuya harika bir hikaye sunan ve bunu verdiği görevlerle derinleştiren oyunda, farklı bir savşa mekaniği de bulunuyor. Karşınıza çıkan düşmanlarla dövüşmek istediğinizde, eğer bir grup halinde ilerliyorsanız, asıl dövüş başlamadan önce bir grup planlaması yapıyorsunuz. Karşınızdaki düşmana göre grubunuzdaki üyeleri yerleştirmenizin ardından, dövüş başlıyor ve bu sefer gerçek zamanlı bir aksiyona geçiyorsunuz. Bu sebeple oldukça eğlenceli olan bu oyuna dair daha ayrıntılı bilgileri ise hemen aşağıdaki videodan alabilirsiniz.

YORUMLAR