Airport Craft: Flight Simulator & Airport Building 1.0 (Android)

Airport Craft: Flight Simulator & Airport Building

1.0
Airport Craft: Flight Simulator & Airport Building
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uçakları uçuracağız.

Mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanan Airport Craft: Flight Simulator & Airport Building ile çeşitli uçakları uçuracağız.

Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Airport Craft: Flight Simulator & Airport Building ile macera dünyasına adım atacağız. Benzersiz uçakların yer alacağı oyunda pixel kalitesinde grafikler yer alacak. Oyuncular kendi havaalanlarını yaratacakları oyunda dünyanın dört bir yanına uçaklar yollayarak insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacaklar. Dünya çapında seyehatlara imza atacağımız oyunda havaalanımızı yükselterek daha kaliteli bir hale getireceğiz.

Eğlenceli mini oyunlarında yer alacağı yapımda 10 binden fazla oyuncu yer alıyor. Tek oyunculu ve internet gerektirmeden oynanan yapımda eğlenceli dakikalar yaşıyacak ve farklı modları keşfedeceğiz. Oyuncular havaalanlarına farklı binalar inşa edebilecek ve farklı seferler düzenleyerek daha gelişmiş bir yapıya kavuşabilecekler. Survival Crafting & Exploration Adventure Games tarafından geliştirilen mobil macera oyunu Google Play üzerinden indirilip oynanabiliyor.
İyi oyunlar dileriz.
 

YORUMLAR