Airport Simulator 2 1.5 (Android)

Airport Simulator 2

1.5
Airport Simulator 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airport Simulator 2 gerçekçi bir havaalanı yönetme oyunudur

Airport Simulator 2 oyunculara gerçekçi bir havaalanı yönetme tecrübesi sunan bir mobil simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir havaalanı simülatörü olan Airport Simulator 2'de dev uçakların uçuş yapabilmeleri için gerekli şartları sağlamakla görevliyiz. Oyun boyunca uçuşların düzenli ve aksamadan gerçekleşebilmesi için birçok zorlu görevi tamamlamamız gerekiyor. Airport Simulator 2 bize 14 farklı havaalanı aracını kontrol edebilme imkanı veriyor.

Airport Simulator 2'deki görevlerimiz uçaklara yakıt takviyesi yapmak, havaalanındaki iniş ve kalkış pisti üzerinde oluşan buzları buz kırıcı araç ile parçalamak, uçaklara yiyeyecek içecek, bagaj ve yükleri yerleştirmek, servis aracıyla yolculuları uçaktan havaalanının içine veya havaalanından uçağa taşımak gibi görevler. Bütün bu işleri yaparken farklı hava şartlarıyla karşılaşabiliyoruz ve zaman karşı yarışıyoruz.

Airport Simulator 2'de görevleri tamamladıkça kazanacağımız parayla kullandığımız araçları ve havaalanımızı geliştirebilmemiz mümkün. Oyunun tatmin edici bir grafik kalitesi sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR