Alpha Squadron 2 1.0 (Android)

Alpha Squadron 2

1.0
Alpha Squadron 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alpha Squadron 2 uzayda geçen savaşları konu alan bir aksiyon oyunudur

Alpha Squadron 2 eğer bilim kurgu ve uzay hikayelerini seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir uzay savaşı oyunu olan Alpha Squadron 2'de galaksiyi kurtarmaya çalışan kahraman bir yıldız pilotunu yönetiyoruz. Oyunda herşey Hadian Empire adlı uzay kolonisinin galaksiyi ele geçirmek için silahlanması ve gezegenlere saldırmasıyla başlıyor. Koloniler birer birer düştükten sonra Hadian Empire gezegenleri istila ediyor ve masum insanları köşeye sıkıştırıyor. Kahramanımız olan yıldız pilotu ise uzay gemisine atlayarak özgürlük için savaşmaya başlıyor. Bu maceramız boyunca karlı, lavlarla kaplı, çöl halindeki, sık ormanlarla çevrili gezegenleri ziyaret ediyoruz ve düşman birliklerini yok etmeye ve görevlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz.

Alpha Squadron 2'de savaş gemimizi dilersek 3. şahıs bakış açısından yönetebiliyoruz, dilersek kokpit içerisinden yönetebiliyoruz. Görevlerimizde karşımıza farklı düşman türleri çıkıyor. Kimi zaman havada düşman avcı gemileriyle savaşırken kimi zaman karada savaş robotları ve tanklar gibi hedefleri vurmaya çalışıyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama bir kaliteye sahip olduğu söylenebilir.

Alpha Squadron 2'nin bu ücretsiz versiyonunda oyunun bir bölümünü oynayabiliyor ve oyun hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz.

YORUMLAR