Ambulance Helicopter Simulator 1.1 (Android)

Ambulance Helicopter Simulator

1.1
Ambulance Helicopter Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ambulance Helicopter Simulator, ambulans helikopterini kullanarak hastaları hastaneye getirip götüreceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunu.

Ambulance Helicopter Simulator, helikopter sürmek isteyen Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği bir helikopter simülatörü. Fakat bu oyunda düz bir helikopter yerine ambulans helikopteri kullanıyorsunuz.

Aslında bir helikopter simülatöründen çok kurtarma oyunu da desek yanlış olmaz çünkü oyundaki göreviniz ambulans helikopteri kullanarak hastaları hastahaneye zamanında yetiştirmek.

Gerçekçi bir şehir tasarımı bulunan oyunda ince çevesel detaylara kadar önem verilmiş. Aynı şekilde oyunun arayüzü de oldukça sade ve helikopter kullanma mekanikleri çok hoş. Helikopteri kullanırken kendinizi gerçek bir helikopter kullanıyor gibi hissedebiliyorsunuz.

Acil durumlarda kurtarmaya gittiğiniz hastalara acil yardım görevlisi olarak müdehale etmeniz gerekiyor. Şehirde yaşayan acil hastaları teker teker kurtarmanız gereken oyunda hem helikopter sürecek hem de aksiyon dolu dakikalar yaşayacaksınız.

Eğer helikopter sürmek ve yanında da bir şeyler yapabileceğiniz bir oyun ilginizi çekiyorsa Ambulance Helicopter Simulator'ı beğeneceğinizi düşünüyorum. Oyunu Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen oynayabiliyorsunuz.