Ambulance Rescue: Hill Station

Ambulance Rescue: Hill Station
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ambulance Rescue: Hill Station mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ambulans simülatörüdür

Ambulance Rescue: Hill Station oyunculara kahraman bir ambulans şöförü olabilme imkanı tanıyan bir mobil ambulans oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz gerçekçi bir ambulans simülatörü olan Ambulance Rescue: Hill Station'da bizi zorlu görevler bekliyor. Oyunda temel amacımız ambulansımızla hayat kurtarmak. Bu iş için ilk olarak olay yerine ulaşmamız gerekiyor. Oyunda yoldaki kazalar sonucu oluşan acil durum yerlerine ulaşmak için öncelikli olarak arazi şartlarıyla boğuşmamız gerekiyor. Yüksek eğimli yollar, keskin virajlar bu zorlu şartlar arasında. Olay yerine ulaştıktan sonra ise hastayı ambulansımıza bindirmemiz gerekli. Bu iş için de ambulansımızı doğru yere park etmemiz gerekiyor. Hastaları ve yaralıları ambulansımıza bindirdikten sonra sıra hastaneye dönmeye ve ambulansımızda taşıdığımız yaralıları acil servise yetiştirmeye geliyor.

Ambulance Rescue: Hill Station'da her görevi tamamlayabilmek için bize belli bir süre veriliyor. Oyunda yol alırken yapacağımız küçük bir hata bile olay yerine veya hastaneye zamanında yetişememize ve yaralıyı kaybetmemize neden olabiliyor. Bu nedenle yol alırken dikkatli ve hızlı olmaya özen göstermeliyiz.

Ambulance Rescue: Hill Station'da aracımızı ekrandaki direksiyonu ve pedal tuşlarını kullanarak yönetiyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.

YORUMLAR