Ambulance Rescue Simulator 3D 1.0.1 (Android)

Ambulance Rescue Simulator 3D

Ambulance Rescue Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ambulance Rescue Simulator 3D yaralılara yardım etmek için ambulans direksiyonuna geçtiğimiz hızlı bir simülasyon oyunudur.

Ambulance Rescue Simulator 3D ücretsiz olarak sunulan ve heyecanın bir an olsun bile duraksamadığı bir ambulans simülasyonu oyunudur. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu oyunda yardıma ihtiyacı olan yararlılara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Ambulans kullandığımız için zaman bizim için çok önemli. Bu yüzden mümkün olduğunca hızlı ilerlemeye çalışıyoruz. Fakat yollarda bizim haricimizde de araçlar olduğu için hızlı giderken dikkatli olmamız gerekiyor.

Oyunda toplamda 3 farklı ambulans bulunuyor. Bu araçları kullanarak olay yerine intikal etmeye çalışıyoruz. 20’den fazla kurtarma görevi bulunduran oyunda gelişmiş grafiklere ve grafiklerle uyum içerisinde ilerleyen ses efektlerine yer verilmiş. Gerçekçi tasarlanmış bölümler oyundan alınan keyfi artırıyor ve tamamen orijinal bir atmosfer sunuyor.

Simülasyon oyunları ilginizi çekiyorsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Ambulance Rescue Simulator 3D’yi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.