Ancient Surfer

Ancient Surfer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ancient Surfer eğlenceli bir sörf oyunudur

Ancient Surfer sörf yapma keyfini Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarımızda yaşamamıza imkan tanıyan ve ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir sörf oyunudur.

Yaz ayları denilince akla ilk gelen şey kumsallar ve mavi renkli denizdir. Bu güzellikleri daha da güzel hale getirebilmenin bir başka yolu ise sörf yapmaktır. Ancient Surfer bize doyasıya sörf yapma imkanı sunan oldukça eğlenceli bir sörf oyunudur.

Ancient Surfer'da dünyanın 7 farklı noktasında sörf yapma keyfini yaşıyoruz ve yüksek dalgaları yakalayarak çılgın numaralar sergiliyoruz. Oyunda oldukça canlı ve göze hoş görünen grafikler yer alıyor ve bize gizemli antik harabeleri keşfetme şansı veriliyor. Dalgalar üzerinde zıplarken çifte gökkuşaklarını görebiliyor ve gökyüzünün tadını çıkarabiliyoruz.

Ancient Surfer'da dünya çapındaki sörfçülerle yarışmaktayız. Oyunda yaptığımız numaralar ile altın kazanabiliyoruz ve bu altınları yeni aşamaları açmak, sörfçümüze yeni ekipmanlar alabilmek için kullanabiliyoruz. Yeni sörf tahtaları, şortlar ve kolyeler sayesinde sörfçümüzü kişiselleştirebilmemiz de mümkün.

Ancient Surfer heyecan dolu bir oynanış sunmakta. Oyunda çılgın akrabatik hareketler yapabilmenin yanında köpekbalıkları ve farklı engellerden de kaçınmaya çalışıyoruz. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz farklı ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Ancient Surfer güzel bir seçim olacaktır.

YORUMLAR