Angry Cats

Angry Cats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Cats ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir oyun. Worms oyununun dinamiklerini Tom ve Jerry ile başarıyla harmanlıyor.

Sanıyorum ki Tom ve Jerry'yi sevmeyen çocuk yoktur. Hatta çoğu yetişkine bile en sevdiği karakterleri sorsak Tom ve Jerry cevabını alabiliriz. Buna bir de Worms oyununun dinamiklerini ekleyin... Ortaya mükemmel bir fikir çıkıyor değil mi?

Angry Cats isimli bu ücretsiz oyun Worms dinamiklerini Tom ve Jerry karakterleriyle birleştiriyor. İster kedi ister fare olun, bu oyundaki nihai amacnız karşı tarafı etkisiz hale getirmek. Elbette bunu öldürücü silahlarla değil mutfakta bulduğumuz sebzelerle yapıyoruz.

Canlı görünen çizgi film tarzı grafiklerle süslenen oyunda son derece kullanıcı dostu bir arayüz kullanılmış. Daha önce Worms oynamamış birisi bile Angry Cats'i kolaylıkla oynayabilir.

Oyunda farklı tipte silahlar mevcut. Bunların arasında domatesler, pastırmalar, biberler gibi mutfakta sık sık karşılaşılan yiyecek maddeleri bulunuyor. Özellikle çocuklara hitap eden Angry Cats ile oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

YORUMLAR