Animal Farming Simulator 3.0 (Android)

Animal Farming Simulator

3.0
Animal Farming Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çiftçilik yapacağız.

Mobil platformun başarılı oyun geliştiricileri arasında yer alan Sinma Games yeni bir oyun ile yine yüzleri güldürmeye hazırlanıyor.

Mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer alan Animal Farming Simulator ile oyuncuları bir çiftçilik dünyası bekliyor olacak. Çigtçilik işlerini yapacağımız oyunda tarlalar ekip biçecek, evcil hayvanlar yetiştirecek ve eğlenceli anlar yaşayacağız. Sinma Games imzası ile geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan yapımda oyuncular orta dereceli grafik açıları ve orta dereceli bir içerik kalitesi ile karşılaşacaklar.

Ses efektleri ile desteklenen yapımda amacımız bizden istenilen görevleri başarı ile tamamlamak olacak. İki farklı oyun modunun yer alacağı yapımda oyuncular bireysel modda dilediklerini yapabilecekler. Oyuncular hasat ekip biçerek para kazanabilecek ve çiftliklerini geliştirebilecekler. Tamamen ücretsiz olarak yayınlanan yapımda 100 binden fazla oyuncu yer alıyor. 27 Kasım’da yayınlanan yapım geniş bir kitle tarafından ilgiyle oynanıyor.

Animal Farming Simulator Google Play üzerinden indirilip oynanabiliyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR