Animelee 1.0 (Android)

Animelee

1.0
Animelee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animelee, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz, hayvanların birebir mücadele ettiği bir dövüş oyunudur.

Animelee, vahşi doğada hayvanların karşı karşıya geldiği bir dövüş oyunu olarak dikkat çekiyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden oynayabileceğiniz oyunda, seçeceğiniz bir hayvanla dövüşebilir ve kısa sürede rakibinizi alt edebilirsiniz. Çocukların psikolojik gelişimi için oynanamasını önerdiğim bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Street Fighter, Mortal Combat ve Tekken gibi oyunlarda aşina olduğumuz üzere dövüş oyunlarının bir standartı oluşmuş durumda. Bir karakter seçip başkalarıyla dövüştüğümüz bu oyunlardan farklı olarak Animelee vahşi doğayı konu almış. Önce 12 hayvanla başladığımız oyun daha sonra dahili oylamalarla genişletilebiliyor ve vahşi doğanın içinde kavgaya tutuşabiliyoruz. Oynanış olarak benim pek hoşuma gitmedi, bazen çok hızlı karşı tarafı indirebiliyor bazen de siz düşebiliyorsunuz. Siz değişik kombinasyonlar deneyerek gelişebilirsiniz. 

Başta da söylediğim gibi Animelee oyununu çocuklara tavsiye etmiyorum ama hızlı dinamiklere sahip bir dövüş oyunu ararsanız ücretsiz indirebilirsiniz.

NOT: Oyunun versiyonu ve boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR