Apple Shooter 3 (Android)

Apple Shooter 3

Apple Shooter 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apple Shooter 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir ok atma oyunudur

Apple Shooter 3 eğer nişan alma yeteneklerinizi zorlu bir teste sokmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil okçuluk oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ok atma oyunu olan Apple Shooter 3'de oyunculara birçok yeni ve zorlu bölüm sunuluyor. Oyunda temel amacımız şişman adamların elinde veya başları üzerinde taşıdıkları elmalarıok ve yayımızı kullanarak vurmak ve bölümleri geçmek. Her bölümde bize belli sayıda ok veriliyor; bu nedenle oklarımızı fırlatırken dikkatli bir şekilde nişan almamız gerekiyor.

Apple Shooter 3'de oyun ilerledikçe bölümler daha zor hale geliyor. Başta sabit olan şişman adam oyunda ilerledikçe kaykay ve dönme dolap gibi hareketli şeylerin üzerine biniyor ve nişan almamız zorlaşıyor. 3 boyutlu ortamlarda uzaklık gibi öğeler de işin içine girdiğinde elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor.

Apple Shooter 3'te kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Bu da bize daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.