Apple Shooter 3D 2 1.1 (Android)

Apple Shooter 3D 2

1.1
Apple Shooter 3D 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    iGames Entertainment

Apple Shooter 3D 2'de kafasında elma taşıyan adamlara zarar vermeden elmaları vurmaya çalışıyoruz.

Apple Shooter 3D 2 maceraya bıraktığı yerden devam ediyor ve karşımıza ilk versiyonun üzerine çok şey katmış bir şekilde çıkıyor. Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyunda nişan alma yeteneklerimizi sergiliyoruz.

FPS kamera açısına sahip olan oyunda karşımızda duran hedefleri, insanlara zarar vermeden vurmaya çalışıyoruz. Hedeflerimiz arasında kafasında elma taşıyan adamlar olduğu için çok dikkatli bir şekilde nişan almalı ve herhangi birini incitmeden elmaları vurmalıyız. Nişan almak ve gerdiğimiz yayımızı serbest bırakıp oku fırlatmak için ekrana dokunmamız yetiyor.

Bu tarz oyunlarda sık sık denk geldiğimiz gibi Apple Shooter 3D 2'de de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk başlarda sabit hedefleri vurmaya çalışırken ilerleyen bölümlerde hareketli objeleri vurmaya çalışıyoruz. Eğer bu bölümlerde başarısız olursanız önceki bölümleri tekrar oynayarak pratik yapabilirsiniz.

Grafik olarak bekleneni veren oyunda ortalama bir fizik motoruna yer verilmiş. Beklentilerinizi çok çok yüksek tutmazsanız Apple Shooter 3D 2 sizi uzun bir süre tatmin edecektir. Fakat bir süre sonra, sürekli aynı şeyi yapmamızdan ötürü tekdüze bir hale gelmesi kaçınılmaz.

YORUMLAR