Aralon: Forge and Flame

Aralon: Forge and Flame
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aralon: Forge and Flame kaliteli bir mobil RPG oyunudur

Aralon: Forge and Flame eğer rol yapma oyunlarını seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu  olan Aralon: Forge and Flame, serinin bir önceki oyun7u olan Aralon: Sword and Shadow'un hikayesinin kaldığı yerden başlayan bir macerayı bize sunuyor. Bir önceki oyunun sonunda Aralon adlı fantastik diyarın tahtının boş kaldığına tanık olmuştuk. Aralon: Forge and Flame'de bu taht üzerindeki savaşlar konu alınırken sonsuza kadar kaybolduğu düşünülen insanların izini süren bir kahramanın yerine geçiyoruz ve 3 dev kıtayı dolaşarak sürükleyici bir maceranın içine atılıyoruz.

Aralon: Forge and Flame'de oyuncular 3 farklı ırk altında toplanmış 4 kahraman sınıfından birini seçiyorlar ve kendi kahramanlarını yaratarak oyuna başlıyorlar. Geniş bir açık dünyaya sahip olan oyunda bize verilen görevleri gerçekleştirdikçe tecrübe puanı kazanıyoruz ve bu tecrübe puanını kahramanımızı geliştirmek için kullanabiliyoruz. Oyunun grafikleri yüksek detay seviyesine sahip.

Aralon: Forge and Flame uzun bir oyun süresini kaliteli görsellerle birleştiriyor. Oyunda gece gündüz döngüsü, birinci veya üçüncü şahıs kamera açıları arasında geçiş imkanı oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR