Aralon: Sword and Shadow 4.53 (Android)

Aralon: Sword and Shadow

Aralon: Sword and Shadow
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aralon: Sword and Shadow Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG'dir

Aralon: Sword and Shadow oyun severlere sunduğu geniş açık dünya ile öne çıkan, ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilen bir rol yapma oyunudur.

Ravensword: The Fallen King ve The Elder Srolls gibi başarılı yapımlarda görev almış bir geliştirici ekip tarafından yaratılan 3 boyutlu bir RPG oyunu olan Aralon: Sword and Shadow'da destansı bir macerada başrol alıyoruz. Sıradışı kahramanımızı kontrol ederek detaylı bir şekilde tasarlanmış 3 boyutlu oyun dünyasında Aralın Krallığı'nı keşife çıkmaktayız ve bu krallığın gizemlerini açığa çıkarmak için uğraş vermekteyiz.

Aralon: Sword and Shadow uzunca bir oyun süresi sunuyor. 30 saate yakın bir oyun süresi mobil cihazlar için ortalamanın üzerinde olarak nitelendirilebilir. Gerçek zamanlı dövüş sistemine sahip oyunda özel yeteneklerimizi doğru zamanlamayla kullanarak düşmanlarımızı yenmeliyiz. Oyunda yönettiğimiz kahramanın saçlarını, yüzünü ve daha birçok özelliğini kişiselleştirebilmemiz mümkün. Oyunda 8 farklı binek hayvanı mevcut. Standart atların yanında ejderhalar gibi destansı yaratıklar üzerinde yolculuk yapabilmekteyiz.

Aralon: Sword and Shadow'da 4 farklı kahraman sınıfı bulunmakta. Bu kahramanlar kendilerine has yeteneklerle donatılmış. Oyunu dilerseniz birinci, dilerseniz 3. şahıs bakış açısından oynamanıza izin veriliyor.