Archers Quest 1.0 (Android)

Archers Quest

1.0
Archers Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Archers Quest tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ilginç bir okçuluk oyunudur.

Archers Quest hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabilecğeiniz keyifli bir okçuluk ve hedef vurma oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyundaki asıl amacımız başında elma taşıyan karaktere zarar vermeden elmayı vurmak.

Oyunda modellemelere özen gösterilmiş fakat grafik kalitesi biraz daha iyi olabilirmiş. Kontroller ise gayet iyi çalışıyor ve oyun esnasında herhangi bir soruna yol açmıyor. Ok atabilmek için yapmamız gereken tek şey parmağımızı sürükleyip serbest bırakmak. Elbette bu noktada balistiğe dikakt etmemiz gerekiyor. Hedefi vurabilmek için biraz daha yukarısına nişan almamız gerekiyor.

Hedefleri vurdukça aldığımız puan da artıyor. Bu tarz oyunların genel felsefesi olan „önce kolay, sonra zor“ bu oyunda da devam ediyor. İlk bölümler daha çok oyuna alışma havasında ilerlerken gelecek bölümler oyunun ne kadar zor olduğunu göstermeye başlıyor.

Genel olarak Archers Quest bu tarz oyunlardan hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR