Armored Car HD 1.1.6 (Android)

Armored Car HD

Armored Car HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon dolu bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkan Armored Car HD'de rakiplerimizle amansız bir mücadeleye giriyoruz.

Armored Car HD Android cihazlar üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir oyundur. Adından da anlaşılacağı üzere yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olan oyundaki nihai amacımız rakiplerimizi ölümcül silahlarımızla devre dışı bırakmak.

Oyunda tam tamına 8 farklı pist, 8 araba, 3 farklı oyun modu ve onlarca farklı silah seçeneği bulunuyor. Oyunda kontrol etiğimiz aracımız otomatik olarak hızlanıyor. Cihazımıza eğim vererek aracımızı yönlendirebiliyoruz. Ekran üzerinde birçok tuş mevcut. Bunlardan bir tanesi aracımızı yavaşlatmak için kullanabileceğimiz fren pedalı, bir tanesi bakış açısı değiştirme butonu diğer geri kalanlar ise silah değişim butonları.

Hızın ve aksiyonun bir an için bile durulmadığı oyunda çok sayıda rakibi etkisiz hale getirmeli ve bunu yaparken yarışı en kısa sürede bitirmeye de özen göstermeliyiz. Oyunda yer alan kontroller son derece iyi ayarlanmış. Grafik ve ses efektleri de uyum içerisinde ilerliyor.

Eğer siz de yarış oyunlarından hoşlanıyorsanız ve biraz da aksiyon merakınız varsa Armored Car HD'yi mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR