Army Helicopter

Army Helicopter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Army Helicopter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir helikopter oyunudur

Army Helicopter eğer mobil cihazlarınızda gerçekçi bir helikopter kullanma deneyimi yaşamak isterseniz oynayabileceğiniz bir helikopter simülasyonu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir helikopter oyunu olan Army Helicopter'de kritik nakliye görevlerini yerine getiren dev kargo helikopterlerini kullanmamıza izin veriliyor. Bize verilen görevlerdeki temel amacımız helikopterimize doğru gelen yükleri güvewnli bir şekilde helikopterimize almak ve sonrasında bu yükleri hedef noktaya kaza yapmadan ulaştırmak.

Army Helicopter'da kullandığımız davasa boyutlardaki helikopterlere kamyonlar sırayla yük getirip bırakıyor. Sonrasında ise helikopterimizi havalandırıyoruz ve yolculuğumuz başlıyor. Yolculuk sonunda helikopterimizi doğru bir şekilde iniş pistine yanaştırıp park etmemiz gerekiyor. Bu iş biraz zorlu olabilmekte; çünkü helikopterimizin yönünü kargo kamyonlarına göre ayarlıyoruz.

Army Helicopter'de bize belli bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde kargoları alıp belli üslere bırakmamız gerekiyor. Zaman kısıtlaması oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor. Oyunu oynarken hem hızlı hem dikkatli bir şekilde hareket etmemiz gerekmekte.

Army Helicopter'ın helikopter grafiklerinin iyi, çevre grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir.

YORUMLAR