Arrow 1.0 (Android)

Arrow

1.0
Arrow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arrow, Ketchapp imzalı beceri oyunları arasında ve Android platformunda ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

Arrow, bir dönemin popüler oyunu yılanın Ketchapp yorumu diyebilirim. Ketchapp’ın tüm oyunları gibi becerilerimizi konuşturabildiğimiz, sinirlerimizi test eden harika bir oyun. Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz ufak boyutlu beceri oyununda girintili çıkıntılı tasarlanmış bir labirentte ilerlemeye çalışıyoruz.

Yeni neslin Snake Rewind ile tanıdığı yılan oyununun farklı temayla sunulmuş hali diyebileceğim Arrow, şaşırtıcı derecede çıldırtacak, sinir olup silecek tarzda bir oynanış sunmuyor. En azından oynanabilir düzeyde tutulduğunu söyleyebilirim. Oyuna geçecek olursam, dar ve kıvrak hareketler yapmadan ilerleyemeceğiniz bir labirentte bir oku kontrol ediyoruz. Yılan gibi ilerleyen okumuz sürekli olarak tabiri yerinde ise sağa çekiyor. Ekranın sol tarafına dokunarak dengeyi sağlamaya çalışıyoruz. İlk başlarda oldukça basit olan bu hareket labirentte ilerledikçe zor bir hal almaya başlıyor. Çünkü bir yandan okumuz büyümeye başlıyor, diğer yandan oldukça kıvrak hareket etmemizi gerektirecek giriş noktalarıyla karşılaşıyoruz.

Zig zag çizerek daracık labirentlerde (farklı labirentlerde oynama şansımız var.) ilerlemek için uğraş verdiğimiz oyunda puanımızı artıran iki öğe var. Elmaslar ve küpler. Yol boyunca karşımıza çıkan bu iki öğe de puanımızı katlamamıza yardımcı olurken, bunlardan küp şeklinde olanlar kontrolünü sağladığımız objenin büyümesine neden oluyor ki büyürken labirentin darlığını da hesap etmenizi öneririm.

Basit görsellere sahip beceri gerektiren oyunlar vazgeçemedikleriniz arasında ise Arrow'u da bu listenize katmalısınız.

YORUMLAR