Atlas Dergisi

Atlas Dergisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atlas Dergisi, popüler derginin Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış olan resmi uygulaması.

Atlas Dergisi, ülkemizde en çok okunan keşif ve coğrafya dergilerinden bir tanesi olan Atlas'ın Android platformu için geliştirilen uygulaması. Dergi ile aynı adı taşıyan uygulama üzerinden dergiyi takip edebilmek mümkün. Atlas dergisine abone olmak istiyorsanız yada daha önceden aboneyseniz, derginin mobil cihazlar ve özellikle tabletler için hazırlanan interaktif uygulaması ile takip etmenizi tavisye ederim. Üstelik uygulama ile takip eden kullanıcılar için sunulan ve dergide bulunmayan fotoğraf galerileri, videolar ve bazı internatif uygulamalar bulunuyor.

Bir , altı yada oniki aylık olarak sunulan abonelik seçeneklerinden ne kadar uzun olanı seçerseniz fiyat o kadar düşüyor ve çok daha uygun bir ücret karşılığında uzun süre okuyabiliyorsunuz.

Dergi aboneliğinizi aldıktan sonra dergiyi ister indirerek isterseniz direk olarak uygulama üzerinden okuyabiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise uygulama üzerinde okuduğunuz makale, haber ve diğer içerikleri sosyal medya üzerinden paylaşabilme imkanınızın olması. Böylece ilgi duyacağını düşündüğünüz arkadaşlarınız ile güzel içerikleri paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı tüm Android telefon ve tablet sahipleri ücretsiz olarak indirebiliyor fakat dediğim gibi dergiyi takip edebilmeniz için abonelik satın almanız gerekli. Ayrıca abonelik satın aldıktan sonra bitiş süresine 24 saat kala aynı abonelik süresi ile yenileniyor. Yinelenmesini istemiyorsanız bitiş süresinden önce ayarlara girerek otomatik yenilemeyi iptal etmeniz gerekiyor.

YORUMLAR