Attack the Light 1.0.2 (Android)

Attack the Light

Attack the Light
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Attack the Light mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu

Attack the Light, Cartoon Network'un sevilen çizgi film serisi Steven Universe'in kahramanlarının maceralarını konu alan bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Attack the Light'da herşey güçlü bir taş silahının ortaya çıkmasıyla başlıyor. Bu güçlü silahı durdurmak için Lal, İnci, Ametist ve Steven adlı kahramanlarımız seferber oluyorlar ve birlikte bu taşın akıl almaz güçlerine karşı duruyorlar. Biz de onlara bu görevlerinde yardımcı oluyoruz. Kahramanlarımızın herbiri kendilerine has yetenekleriyle savaşların gidişlatını belirleyebiliyorlar; bu yetenekleri doğru zamanda kullanarak savaşı biz yönetiyoruz.

Attack the Light farklı mekanları ziyaret ederek düşmanlarımızla savaşıyoruz. Derin mağaralar, sık ormanları, çöller gibi mekanlarda kötülerle savaşırken farklı büyülü eşyalardan faydalanabilmekteyiz. Her savaşta tecrübe puanı kazanabiliyoruz ve seviye atlayarak kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz. Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan Attack the Light'da bir satranç oyununa benzer şekilde savaşıyoruz. Bize verilen hamlelerde rakiplerimizin zayıflıklarını veya avantajlarını göze alarak hareket ediyoruz.

Eğer Steven Universe çizgi filmlerini seviyorsanız veya eğlenceli bir mobil rol yapma oyunu oynamak istiyorsanız Attack the Light hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR