Av Safarisi 3D 1.4 (Android)

Av Safarisi 3D

1.4
Av Safarisi 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akıllı telefonumuzda avlanacağız.

Mobil platformun başarılı geliştiricilerinden birisi olan Italic Games, oyunculara sunduğu Av Safarisi 3D ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

Mobil platformda spor oyunları arasında yer alan Av Safarisi 3D, bizleri açık bir dünyaya götürerek avlanma fırsatı sunuyor. Kaliteli grafiklerin ve orta dereceli efektlerin yer aldığı mobil oyunda 12 farklı avlanma sahnesi yer alıyor. Kurt, antilop, aslan vb gibi çok sayıda yırtıcı hayvanın yer aldığı yapım da 30’dan fazla avlanacak hayvan yer alıyor.

20’den fazla güçlü silahın karşımıza çıkacağı yapımda çevremizde yer alan yırtıcı hayvanlar bize saldırabilecek. 100’den farklı seviyenin yer aldığı yapımda oyuncular avcılık konusunda ne kadar yetenekli olduklarını gözler önüne serme fırsatı veriyor. Gerçekçi sahneler ile bizlere alışılmışın dışında bir avcılık deneyimi sunacak olan oyunda harika ses efektleri de yer alıyor.

Özellikle oyunun teması gerçeğe yakınlığı ile bizleri derinden etkilerken silahların kalitesi de fantastik bir hava yaratıyor.

Mobil platformda 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Av Safarisi 3D, 4.2 gibi skor puanı ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

YORUMLAR