Aviation Empire Platinum 1.0.1 (Android)

Aviation Empire Platinum

Aviation Empire Platinum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda hava yolu şirketi kuracağız.

Mobil platform oyuncularına sunulan Aviation Empire Platinum ücretsiz bir simülasyon oyunudur.

Renkli grafiklerin ve eğlenceli görsel efektlerin yer aldığı mobil oyunda kendi hava yolu şirketimizi kuracak ve bu alanda en iyi firma olmaya çalışacağız. Sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çeken oyun mobil platformda oldukça geniş kitleler tarafından keyifle oynanmaktadır.

Oyun içerisinde insanlara hizmet edecek, onların mutlu ve huzurlu yolculuklar yapmasını sağlayacağız. Oyunun başlarında bize verilen küçük alan da sınırlı seferler yapacak ve ilerleyen dönemlerde de daha fazla seferler düzenleyerek filomuzu genişletmeye çalışacağız. Renkli içeriklere sahip olan mobil simülasyon oyunu aldığı güncellemeler ile de oyuncuların isteklerini yerine getirmeyi ihmal etmiyor.

Dünyanın en iyi uçuş firması olmaya çalışacağımız yapımda ilk başlarda öğretici bir oynanış tarzı karşımıza çıkacak. Daha sonra oyuncular kendi kararlarını alarak firmalarını geliştirmeye ve ilerletmeye çalışacaklar. Oyun içerisinde ilerledikçe farklı ülkelere yolcular taşıyabilecek ve daha fazla para kazanabileceğiz. Daha gelişmiş uçaklar alabilmek içinde seviyemizi arttırmalıyız.

Aviation Empire Platinum tamamen ücretsiz oynanan bir mobil simülasyon oyunudur. İyi oyunlar dileriz.

 

YORUMLAR