Balance

Balance
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balance beceri ve bulmaca severler için kusursuz bir fırsat sunan, Android cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bir denge oyunudur.

Balance, minimalist bir fizik bulmacası motoru kullanan sade ve zorlu bir denge oyunu olarak Android cihazlarınızda reflekslerinizi ölçüyor. Kendinden daha büyük mavi bir topun üzerinde dengede duran daha ufak pembe bir topu kontrol ettiğiniz oyunda amacınız bölüm sonuna kadar dengede kalarak bölümü tamamlamak.

Bölüm boyunca dengede kalma işi kulağa kolay gelse de Balance'ta bu durum oldukça zorlu bir hal alıyor. Hareket algısı yerine dokunmatik yüzeyi kullanan Balanced, siz ekranın hangi tarafına ne kadar yoğunlukta dokunursanız orayı algılıyor ve topunuzu bu sayede dengede tutmak zorundasınız. Bölümler boyunca bunu yapmak gerçekten kusursuzluk istiyor çünkü oyunun hareket algılayıcı oldukça hassas. Bir de işin içine top girince bastığınızdan fazla yuvarlanması gibi durumlara alışarak, sinirinizi kontrol ederek Balance'ı oynamalısınız. Çünkü bölümlerde yaptığınız tek bir hata bile sizi bölümün başına atıyor, maalesef fazladan hiç canınız yok.

Eğer azimli bir şekilde oyuna yoğunlaşırsanız bölümlerin ve topun hareketini önceden tahmin edip komutlarınızı ona göre veriyorsunuz ve Balance işte o zaman kendini belli etmeye başlıyor. Her bölümün farklı bir bulmacası ve yüzeyi var, alışmak için belirli bir süre oyuna yoğunlaşabilmeniz gerekli.

Balance hem beceri gerektiren hem de bulmacalardan hoşlanan oyunculara hitaben gerçekten kusursuz tasarlanmış bir oyun. Android cihazlarıza ücretsiz indirmek için hiç düşünmeyin, dengeyi keşfedin!