Ball King 1.6.2 (Android)

Ball King

Ball King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ball King'te birbirinden ilginç objeleri kullanarak basket atmaya çalışıyoruz.

Ball King, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu.

Her yaştan oyunseverin hoşuna gidebilecek türden bir atmosfere sahip olan oyunda basketbol temasına yer verilmiş. Temel amacımız mümkün olduğunca fazla sayı yapmak fakat bunu yapmak pek kolay olmuyor çünkü her atışımızdan sonra pota yer değiştiriyor ve yeniden nişan almak zorunda kalıyoruz. Zaten oyunu zor kılan da bu detay.

Oyunun en fazla dikkatimizi çeken noktası, oyunculara ilginç bir deneyim yaşatmak adına öne çıkardığı mizahi tarafı. Basketbol oyunu olduğunu belirtmiştik fakat oyunda basketbol topuna ek olarak akla hayale gelmeyecek objeler kullanıyoruz. Bunlar arasında akvaryumlar, plastik ördekler, sahanda yumurtalar, tavuk butları, kurukafalar, kekler ve hatta floppy diskler var. Tüm bu objeleri potaya gönderip sayı almak için kullanıyoruz.

Ball King'te mücadele ettiğimiz ortamlar sürekli olarak değişiyor ve bu şekilde daha uzun soluklu bir oyun deneyimi yaşamış oluyoruz.