Ballet Dancer

Ballet Dancer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ballet Dancer, farklı balerinler arasından seçim yaparak istediğiniz baleri ile farklı şehirlerde bale yapabileceğiniz eğlenceli bir Android bale oyunu.

Ballet Dancer, Android telefon ve tabletler üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bale oyunlarından bir tanesi. Basit bir oyundan daha ötesi olan Ballet Dancer'da istediğiniz balerini seçerke dünyanın farklı köşelerine gidip bale yapıyorsunuz ve amacınız en iyi balerin olmak.

Farklı bale ve dans yarışmalarına katılarak hünerlerinizi sergilemeniz gereken oyunu oynadıkça daha da iyi bir balerin olmaya başlıyor ve sahnede bir yıldız gibi parlıyorsunuz. Oyundaki tek amacınız ise dünyanın en iyi balerini olmak. Katıldığınız yarışmaları kazandıkça yeni bale ve dans figürlerini kazanarak balerininiz ile bu hareketleri de yapmaya başlayabiliyorsunuz.

Oyunda 6 farklı ülke bulunuyor. Her birine giderek farklı bale yarışmalarına katılacak ve birinci olmaya çalışmalısınız. Oyunda istediğiniz balerini seçme özgürlüğünüz olması da oyunun artılarından bir tanesi. Böylelikle sürekli aynı balerin ile dans ederek sıkılmıyorsunuz.

Oyunun grafikleri göze oldukça hoş geliyor ve kaliteli. Ayrıca oyun içerisinde balerinin kontrolünü de zorlanmadan sağlayabiliyorsunuz. Yapmak istediğiniz bale hareketlerini ise ekran üzerindeki tuşlar yarıdmıyla gerçekleştirmek mümkün. Alacağınız yıldız seviyesi ise ekranın sağ tarafında çubuk üzerinde görünüyor.

Özellikle genç kızların ilgisini çekebilecek oyunlardan bir tanesi olan Bullet Dancer'ı mutlaka ücretsiz olarak indirip Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR